Dni Legalnej Kultury #2

Koło Naukowe Prawa Własności Intelektualnej, Mediów i Internetu po raz kolejny ma zamiar świętować Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich oraz Światowy Dzień Własności Intelektualnej - IP Day.

Po przerwie spowodowanej pandemią zapraszamy Was na Dni Legalnej Kultury, podczas których zorganizowanych będzie wiele spotkań z ekspertami, a także konkursy z nagrodami.

Podczas Dni Legalnej Kultury będzie można:

• Uczestniczyć w warsztatach dotyczących prawa własności intelektualnej prowadzonych przez specjalistów z PwC
  • Wziąć udział w prelekcji ,,Prawo własności intelektualnej w życiu codziennym" (13 maja 2022)
  • Wziąć udział w spotkaniu ze specjalistami TaniaKsiążka.pl
  • Wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami takimi jak książki, kubki czy pakiety nagród sponsorowanych przez TaniaKsiążka.pl
  • Poznać bliżej prawo własności intelektualnej
  • Porozmawiać z członkami koła na temat własności intelektualnej na stoiskach na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu za pomocą wiadomości na mediach społecznościowych lub adres email: kolo.powi@uwb.edu.pl.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.

Konstruowanie umów to bardzo przydatna umiejętność każdego prawnika. Rozwój Internetu i branży IT sprawił, że będą one odgrywały coraz większą rolę w jego tworzeniu. Jak zacząć? Jakie są najważniejsze zasady konstruowanie umów?
Zapraszamy na wydarzenie Umowy prawnoautorskie w branży IT, które odbędzie się  11 maja 2022 roku o godz. 17:00 w formie zdalnej przez platformę Google Meets.

Warsztaty poprowadzą Paulina Komorowska oraz Marta Jamiołkowska z kancelarii PwC.

Wydarzenie jest organizowane wraz z kancelarią PwC w ramach Dni Legalnej Kultury #2, które odbędą się w dniach 11-13 maja na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Link do spotkania: https://meet.google.com/xar-iptz-jhr.

Wydarzenie na Facebooku.

Czy książka papierowa zostanie wkrótce wyparta przez e-booki? Co oznacza korzystanie z ebooków i o czym warto pamiętać podczas ich kupowania?

O tych i innych problemach dotyczących rynku książki, a także korzystania z ebooków opowie Wojciech Usarzewicz, przedstawiciel Wydawnictwa Kobiecego i specjalista ds. treści cyfrowych.

Wydarzenie odbędzie się 13 maja 2022 roku o godzinie 15:00 przez platformę Google Meets.

Link do spotkania: meet.google.com/yto-ovwo-ocs.

Wydarzenie na Facebooku.