Rekrutacja do programu Erasmus+

Data wydarzenia 22-01-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

Erasmus+, program umożliwiający uczestnictwo w wymianach międzynarodowych, to wspaniała przygoda, pozwalająca zdobyć wiedzę i doświadczenie w wielu dziedzinach, doszlifować umiejętności językowe, zwiększyć szanse na rynku pracy, a także dająca niezwykłą okazję do nawiązania międzynarodowych znajomości - zarówno prywatnych jak i biznesowych.

Jeśli interesują Cię studia za granicą, to jest to program właśnie dla Ciebie. Jeśli zaś nie jesteś do końca przekonany, bądź masz nurtujące Cię pytania, to koniecznie przyjdź na spotkanie informacyjne, na które serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu w Białymstoku.

Odbędzie się ono dnia 22 stycznia 2020 r. o godz. 16:30 w auli Wydziału Prawa UwB.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.