Wyjście do Aresztu Śledczego połączone z pokazem umiejętności psa specjalnego AŚ

Data wydarzenia 19-11-2019
Kategoria wydarzenia Seminarium

W imieniu Studenckiego Koła Nauk Penalnych serdecznie zapraszamy na wyjście do Aresztu Śledczego w Białymstoku, połączone ze spotkaniem z psem specjalnym oraz z jego przewodnikiem. Wyjście będzie stanowiło okazję do zapoznania się z funkcjonowaniem tej jednostki penitencjarnej, stworzy szansę na poznanie codziennego życia skazanych i tymczasowo aresztowanych oraz pozwoli na obserwację tego, jak prawo penitencjarne funkcjonuje w praktyce.

Głównym punktem wydarzenia będzie spotkanie z psem specjalnym oraz jego opiekunem. Uczestnicy poznają niezwykle żywiołowego i zdolnego owczarka belgijskiego o imieniu Nitro, który jest obecnie jedynym czworonożnym funkcjonariuszem pracującym na terenie tej jednostki penitencjarnej.

Zapisy na wydarzenie obowiązują pod adresem e-mail: studenckiekolonaukpenalnych@gmail.com, w tytule wiadomości należy wpisać Areszt Śledczy oraz preferowany termin wyjścia - 19 lub 21 listopada 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do dołaczenia do wydarzenia na Facebooku.