Wykład „All I want for Chri$tma$ is brain - mózg vs świąteczne zakupy”

Data wydarzenia 04-12-2019
Kategoria wydarzenia Seminarium

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Koło Naukowe Prawa Finansowego zapraszają na certyfikowany wykład „All I want for Chri$tma$ is brain - mózg vs świąteczne zakupy”, który odbędzie się 4 grudnia 2019 r. o godz. 18:30 w sali 216.

Muzyka, zapach, krzykliwe promocje. To wszystko może prowadzić do wydatków dużo większych niż zazwyczaj. Przekonaj się, jakie chwyty stosują sprzedawcy w tej nierównej walce. Pokażemy Ci co zrobić, aby w te święta Twój mózg wyszedł z niej zwycięsko.

Na wydarzeniu poruszane będą zagadnienia związane z różnymi gałęziami prawa, dotyczące przedświątecznego zawrotu głowy pod kątem konsumenckim. Wiele okazji, wiele pokus, które czyhają co roku pomożemy Wam przez to przejść.

Prelegentami będą mgr Bartosz Borowik oraz mgr Aleksandra Lewandowska.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.