Gala - Studenckie Oscary 2022

Data wydarzenia 19-05-2022
Kategoria wydarzenia Seminarium
Drodzy Studenci, Rada Samorządu Studenckiego powraca z Galą Studenckie Oscary.

W tym roku Gala odbędzie się 19 maja 2022 roku w ramach Dni Wydziału Prawa. To doskonała okazja, by wyróżnić Waszych ulubionych prowadzących i docenić ich pracę.

Głosowanie odbędzie się w dwóch turach:
I tura - wyłonienie kandydatów do nominacji (5.05 - 11.05)
II tura - wyłonienie nominowanych (12.05 - 16.05)

Przygotowanych jest aż 8 kategorii:
1. Mistrz stylu i klasy - prowadzący nienagannie przygotowany do zajęć, ciekawie się wypowiadający, który potrafi zainteresować studentów każdym tematem zajęć.
2. Sprawiedliwy jak Temida - prowadzący, który sprawiedliwie ocenia swoich studentów, ale także umie ich zrozumieć w trudnych sytuacjach.
3. Best Friend studentów - najbardziej przyjacielski dla studentów prowadzący, który umie znaleźć z każdym studentem wspólny język.
4. Wykładowca nie do przejścia - prowadzący, który uwielbia układać najtrudniejsze egzaminy/zaliczenia.
5. Struś pędziwiatr - prowadzący, który w mig odpowiada na wszystkie studenckie e-maile.
6. Szeryf wydziału - prowadzący, który pilnuje porządku na każdych zajęciach i kolokwiach/egzaminach.
7. Skarbnica wiedzy - prowadzący, do którego zawsze możesz zwrócić się z najtrudniejszym tematem dotyczącym przedmiotu, chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi.
8. Nakręcona katarynka - prowadzący, który uwielbia ,,gadać jak nakręcony".

Nominować możecie każdego prowadzącego wykłady/ćwiczenia. Każda osoba możne nominować maksymalnie 3 osoby do jednej kategorii.

Zapraszamy do udziału.