Studia niestacjonarne

Opiekunowie studiów stacjonarnych na Wydziale Prawa UwB w roku akademickim 2018/2019

I rok Administracji I stopnia – dr Krzysztof Teszner (k.teszner@uwb.edu.pl)

II rok Administracji I stopnia – dr Joanna Banasiuk (j.banasiuk@uwb.edu.pl)

III rok Administracji I stopnia – dr Artur Modrzejewski (a.modrzejewski@uwb.edu.pl)

I rok Administracji II stopnia – dr Grzegorz Liszewski (g.liszewski@uwb.edu.pl)

II rok Administracji II stopnia – dr Justyna Kulikowska-Kulesza (j.kulikowska@uwb.edu.pl)

I, II, III rok Bezpieczeństwa narodowego I stopnia – dr hab. Jarosław Matwiejuk (matwiejuk@uwb.edu.pl)

I, II rok Bezpieczeństwa narodowego II stopnia – dr hab. Jarosław Matwiejuk (matwiejuk@uwb.edu.pl)

I, II, III rok Kryminologii I stopnia – dr Emilia Jurgielewicz-Delegacz (e.jurgielewicz-delegacz@uwb.edu.pl)

I, II rok Kryminologii II stopnia – dr Diana Dajnowicz-Piesiecka (d.dajnowicz-piesiecka@uwb.edu.pl)

I rok Prawa – dr Renata Tanajewska (r.tanajewska@uwb.edu.pl)

II rok Prawa – dr Maciej Etel (etel.m@uwb.edu.pl)

III rok Prawa – dr Katarzyna Doliwa (kdoliwa@uwb.edu.pl)

IV rok Prawa – dr Tomasz Dubowski (t.dubowski@uwb.edu.pl)

V rok Prawa – dr Lech Jamróz (l.jamroz@uwb.edu.pl)