Opiekunowie lat studiów stacjonarnych na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku w roku akademickim 2019/2020


I, II, III rok Administracji pierwszego stopnia dr Krzysztof Teszner e-mail: k.teszner@uwb.edu.pl
I, II rok Administracji drugiego stopnia dr Krzysztof Teszner e-mail: k.teszner@uwb.edu.pl
II, III rok Bezpieczeństwa Narodowego pierwszego stopnia dr hab. Adam Bartnicki e-mail: a.bartnicki@uwb.edu.pl
II rok Bezpieczeństwa Narodowego drugiego stopnia dr hab. Adam Bartnicki e-mail: a.bartnicki@uwb.edu.pl
I rok Bezpieczeństwa i prawa pierwszego stopnia dr Piotr Kołodko e-mail: p.kolodko@uwb.edu.pl
I rok Bezpieczeństwa i prawa drugiego stopnia dr Piotr Kołodko e-mail: p.kolodko@uwb.edu.pl
I, II, III rok Kryminologii pierwszego stopnia dr Ewelina Wojewoda e-mail: e.wojewoda@uwb.edu.pl
I, II rok Kryminologii drugiego stopnia dr Ewelina Wojewoda e-mail: e.wojewoda@uwb.edu.pl
I rok Prawa dr Mariusz Mohyluk e-mail: mmohyluk@uwb.edu.pl
II rok Prawa dr Sławomir Oliwniak e-mail: oliwniak@uwb.edu.pl
III rok Prawa dr Maciej Etel e-mail: etel.m@uwb.edu.pl
IV rok Prawa dr Katarzyna Doliwa e-mail: kdoliwa@uwb.edu.pl
V rok Prawa dr Grzegorz Liszewski e-mail: g.liszewski@uwb.edu.pl