Studenci Wydziału Prawa zostali ambasadorami portalu student.LEX.pl

W dniu 9 października 2013 r. Zespół Jury, w którego skład wchodziło trzech przedstawicieli wydawnictwa Wolters Kluwer Polska, tj.: Redaktor portalu student.lex.pl, Dyrektor Segmentu Nauka i Szkolnictwo Wyższe oraz Specjalista ds. marketingu, wybrało 21 osób, które w roku akademickim 2013/2014 będą reprezentowały portal na swoich uczelniach, a także wspierały go w realnych działaniach m. in. poprzez pisanie merytorycznych artykułów i pomoc redakcyjną.

Ambasadorzy portalu to kreatywni i pomysłowi studenci prawa z całej Polski. Współpracują z wydawnictwem Wolters Kluwer Polska przy organizacji przedsięwzięć dedykowanym studentom ich uczelni.

Z ramienia Uniwersytetu w Białymstoku zostali wybrani: Magdalena Andrzejewska oraz Paweł Czaplicki, studenci Wydziału Prawa UwB.

Serdecznie gratulujemy!