Studenci Wydziału Prawa UwB wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie z prawa podatkowego

Dnia 10 grudnia 2013 r. w Łodzi odbył się Konkurs studencki na glosę do wyroku NSA, WSA, TK lub TSUE zapadłego w latach 2012 - 2013. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych (jednostkę organizacyjną Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego) w ramach XVI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla studentów pt. "Współczesne problemy orzecznictwa sądowego w sprawach podatkowych". Naszą Uczelnię reprezentowało sześć studentek z IV roku prawa, uczestniczących w proseminarium z prawa podatkowego prowadzonego przez dr hab. Mariusza Popławskiego. Konkurs polegał na napisaniu glosy do wyroku oraz jej ustnym zaprezentowaniu. Trzy studentki uzyskały wyróżnienie:
1. Paulina Ciborowska
2. Małgorzata Kuptel