Dr hab. Ewa M. Guzik-Makaruk, prof. UwB jedynym ekspertem z Polski w międzynarodowym projekcie poświęconym parafarmaceutykom i fałszowaniu leków

Miło nam poinformować, że dr hab. Ewa M. Guzik-Makaruk, prof. UwB jako jedyny ekspert z Polski, została zaproszona do realizacji międzynarodowego projektu pt. "Auswirkungen der Liberalisierung des Internet-handels in Europa auf den Phänomenbereich der Arzneimittelkriminalität (ALPhA)", finansowanego przez Ministerstwo Nauki Republiki Federalnej Niemiec.

Projekt poświęcony jest przestępczości związanej z parafarmaceutykami i fałszowaniem leków. Będzie realizowany będzie do kwietnia 2017 r., a Ministerstwo przeznaczyło na jego realizację 1,5 mln Euro. Uczestnikami projektu są naukowcy ze wszystkich 28 krajów Unii Europejskiej.

Gratulujemy serdecznie!