Dr Piotr Fiedorczyk ponownie wybrany członkiem Rady Wykonawczej Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawa Rodzinnego

W dniach 6-9 sierpnia 2014 r. odbył się w Recife (Brazylia) XIV Światowy Kongres Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawa Rodzinnego (International Society of Family Law). W czasie Kongresu odbyły się wybory władz Stowarzyszenia na kolejną trzyletnia kadencję. Członkiem Rady Wykonawczej został dr Piotr Fiedorczyk z Zakładu Historii Państwa i Prawa,  Katedry Nauk Historyczno-Prawnych i Komparatystyki Prawniczej Wydziału Prawa UwB.

Rada Wykonawcza liczy około 30 osób z całego świata. Przewodniczącym Stowarzyszenia została wybrana prof. Marsha Garrison z Brooklyn Law School, sekretarzem została prof. Anna Singer z Uppsala University (Szwecja).

Stowarzyszenie liczy 300 członków z ponad 60 krajów świata. Jest najbardziej znanym międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym specjalistów prawa rodzinnego.