dr hab. Piotr Niczyporuk oraz dr Piotr Fiedorczyk w Radzie Nadzorczej Polskiego Radia Białystok

9 lutego 2011 Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła konkursy na członków Rad Nadzorczych regionalnych rozgłośni Polskiego Radia, m.in. w Białymstoku. Wśród członków białostockiej Rady znalazło się 2 pracowników naukowych Wydziału Prawa UwB: dr hab. Piotr Niczyporuk, prof. UwB - radca prawny, członek Komisji Praw Antycznych PAN oraz dr Piotr Fiedorczyk - radca prawny, w latach 1997-2003 wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Radia Białystok, a w latach 2004-2008 przewodniczący Rady Programowej białostockiej rozgłośni.

W pięcioosobowej Radzie Nadzorczej zasiądą także: dr hab. Marek Proniewski, prof. UwB - Prorektor ds. Ekonomicznych i Kontaktów z Regionem Uniwersytetu w Białymstoku,  Maria Niedźwiecka oraz  Monika Wróblewska (delegowana przez ministra skarbu w porozumieniu z ministrem kultury).

Do kompetencji Rady należy m.in. wybór nowych władz rozgłośni.