Wydział Prawa - Uniwersytet w Białymstoku
 
AktualnościKonferencjeRelacjeKonkursy
Płatne staże w Programie Kariera realizowanym przez Polską Radę Biznesu

Drodzy studenci i absolwenci,
 
zapraszamy do udziału w prestiżowym Programie Kariera obejmującym płatne staże realizowane przez Polską Radę Biznesu, przeznaczonym dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy w dniu startu Programu nie mają ukończonego 30 roku życia. Na zwycięzców w każdej edycji czekają staże w czołowych i najbardziej pożądanych na rynku firmach.
 
Programy staży są opracowane tak, aby każdy stażysta zdobył konkretne umiejętności w interesującej go dziedzinie, mógł skonfrontować wiedzę zdobytą na studiach z praktycznymi zadaniami w pracy lub zweryfikować, czy kierunek w którym się rozwija to właściwa droga. Każdy staż ma swojego opiekuna – mentora, na którego wsparcie i wiedzę stażysta zawsze może liczyć. W ramach każdego stażu uczestnika czeka również kilka godzin przepracowanych wspólnie z szefem firmy, co jest niezwykłym przeżyciem i szansą na rozwój.
 
Praktyki w ramach Programu Kariera można porównać do mini-studiów MBA. Jego Laureaci zyskują praktyczne umiejętności, doświadczenie i bezcenne kontakty – z innymi Laureatami oraz szefami największych firm zrzeszonych Polskiej Radzie Biznesu. Co więcej, mają szansę na zatrudnienie w firmach najlepszych polskich przedsiębiorców oraz uczestniczą w elitarnych spotkaniach organizowanych przez Polską Radę Biznesu.
 
To, że na prawdę warto przekonała się nasza studentka Pani Paulina Szorc, która została  laureatką Programu Kariera i odbywała staż w kancelarii prawnej "LSW Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy" sp. k. w Warszawie.
 
Rekrutacja trwa do 31 maja 2016 r.
 
link do wydarzenia: http://www.programkariera.pl/
 
 

 

 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009 Uniwersytet w Białymstoku