Zajęcie przez naszych studentów II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznoprawnej im. Prof. Michała Sczanieckiego

Studenci I roku prawa Karolina Wiśniewska i Krzysztof Żochowski zajęli II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznoprawnej im. Prof. Michała Sczanieckiego, która odbyła się 25 maja b.r. na Uniwersytecie Wrocławskim. W Olimpiadzie uczestniczyły reprezentacje 9 wydziałów prawa z całego kraju. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z UW, a trzecie z UŚ.

Warto przypomnieć, że jest to drugie z rzędu drugie miejsce, zajęte przez studentów z naszego Wydziału. W zeszłorocznej edycji studenci Paulina Końska i Konrad Wnorowski zostali wyprzedzeni tylko przez zespół z Wrocławia.

Studenci zostali przygotowani do udziału w Olimpiadzie przez dr. Piotra Fiedorczyka, dr. Piotra Kołodko i dr. Mariusza Mohyluka.