Pierwsza tura Ścieżek Kopernika na UwB podsumowana

W dniu 25 maja 2018 r. na Wydziale Prawa, miało miejsce podsumowanie I tury projektu „Kryminalne zagadki Kampusu UwB". Aż 72 uczniów podlaskich szkół średnich (z Białegostoku i Augustowa) wzięło udział w zajęciach organizowanych w ramach projektu. Koordynatorem projektu jest dr Anna Jurczuk. Z Wydziału Prawa prowadzone były zajęcia przez dr hab. W. Filipkowskiego, prof. UwB oraz dr E. Jurgielewicz-Delegacz. Realizacja dwuletniego projektu rozpoczęła się w sierpniu 2017 roku. W sumie weźmie w nim udział 144 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Nabór kolejnej grupy rozpocznie się we wrześniu 2018 r. Partnerem projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, który pomógł m.in. przy promocji projektu.

Galeria: www.facebook.com/pg/wydzialprawa/photos/?tab=album&album_id=2155520474476356