Rekrutacja na studia niestacjonarne

Zachęcamy do złożenia dokumentów na studia niestacjonarne prowadzone na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Oferujemy kształcenie na kierunkach:

administracja I i II stopnia,
 bezpieczeństwo narodowe I i II stopnia,
 kryminologia I i II stopnia,
 prawo - jednolite studia magisterskie.

Obowiązujące w roku akademickim 2018/2019 opłaty za studia niestacjonarne wynoszą:
  administracja I rok - 2 450 zł za semestr, 4 900 zł za rok,
 bezpieczeństwo narodowe I rok – 2 450 zł za semestr, 4 900 zł za rok,
 kryminologia I rok - 2 450 zł za semestr, 4 900 zł za rok,
 prawo I rok - 2 450 zł za semestr, 4 900 zł za rok.

Istnieje możliwość opłacania czesnego w ratach lub odroczenia terminu płatności.

Wydział nie pobiera  opłaty wpisowej, dodatkowych opłat za egzaminy poprawkowe oraz egzamin dyplomowy.

Studenci studiów niestacjonarnych mogą ubiegać się o stypendia socjalne oraz o stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Rokrocznie Dziekan przyznaje nagrody indywidualne dla wyróżniających się studentów.

Najlepsi studenci studiów niestacjonarnych mogą ubiegać się o przeniesienie na studia stacjonarne , mogą uczestniczyć – za zgodą Dziekana – w zajęciach realizowanych w ramach studiów stacjonarnych, a także brać udział w wymianie międzynarodowej , w ramach programów wymiany studenckiej Erasmus+ oraz MOST, które obejmują współpracę z ośrodkami akademickimi w całej Europie.

Z pełnym przekonaniem polecamy Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku jako miejsce, w którym w komfortowych warunkach można zdobyć wyższe wykształcenie

Studiuj na jednym z najlepszych wydziałów prawa w Polsce!

#studiaNiestacjonarne #studiaZaoczne #nauka #prawo #kryminologia#bezpieczeństwoNarodowe

#administrajca #studiaIstopnia #studiaIIstopnia#Białystok #WydziałPrawa #UwB