Wydział Prawa - Uniwersytet w Białymstoku
 
AktualnościKonferencjeRelacjeKonkursy
Ewaluacja Pikniku Naukowego w Warszawie

 
Pamiętacie nasze relacje z udziału w Pikniku Naukowym w Warszawie? Właśnie otrzymaliśmy ewaluację stanowisk przygotowanych przez Uniwersytet w Białymstoku - w tym Wydział Prawa.

Poniżej fragment ewaluacji przygotowanej przez Zespół Organizacyjny Pikniku Naukowego:

"Doceniamy wysiłek włożony w przygotowanie, a potem całodzienną obsługę piknikowego stanowiska. Dzięki Państwa zaangażowaniu, kreatywności i otwartości udaje nam się wspólnie tworzyć tak wyjątkową imprezę.

(...)

Gratulujemy bardzo dobrego stanowiska. Było urozmaicone, ciekawe, dostosowane do charakteru imprezy. Pracownicy Uniwersytetu znaleźli prosty sposób zachęcania do matematyki czy choćby poznania zasad obrotu Ziemi. Stanęli na wysokości zadania. W naszej ocenie najciekawszy był pokaz daktyloskopii. Odwiedzający mogli się wcielić w rolę detektywów, którzy zbierają ślady na miejscu zdarzenia. Ta atrakcja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Na szczególną pochwałę zasługuje pani Anna Rybak, która miała znakomity kontakt ze zwiedzającymi i przez cały dzień opowiadała z pasją o matematyce i różnych sposobach uczenia się jej. W ocenie naszego ewaluatora dzieci niechętnie podchodziły do modelu Ziemi i miasteczka ruchu, ale dzięki znakomitej obsłudze i za namową osób pracujących w namiocie
szybko wchodziły w rolę badaczy i chciały sprawdzić przepisy".

Gratulujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym osobom, w szczególności studentom z Koła Naukowego Prawa Karnego i Kryminologii oraz Koła Naukowego Prawa Własności Intelektualnej, Mediów i Internetu UwB! 

 

 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009 Uniwersytet w Białymstoku