Uwaga! Wyjazd hospitacyjny do Warszawy - rekrutacja studentów tylko do 7 listopada 2018 r.

Szanowni Państwo,

w dniach 3-5 grudnia 2018 r., dr Krzysztof Sawicki z Zakładu Twórczej Resocjalizacji Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB organizuje wyjazd hospitacyjny do Warszawy.Celem wyjazdu jest przyjrzenie się pracy resocjalizacyjnej z młodzieżą i dorosłymi realizowanej w formach, które są w naszym regionie trudno dostępne, czy nieobecne.

Podczas wyjazdu uczestniczy będą mieli okazję być i zobaczyć:
1. Zakład Karny w Czerwonym Borze
2. Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Mrozach
3. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy przy ul. Barskiej w Warszawie oraz ośrodek Trampolina (oba prowadzone przez zgromadzenie Księży Orionistów)
4. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii KĄT w Warszawie
5. Ośrodek Readaptacyjno-Rehabilitacyjny Ministerstwa Zdrowia w Karczewie (placówka leczenia uzależnień)
6. W godzinach wieczornych (3 lub 4 grudnia) planowane jest także spotkanie  z założycielami Grupy Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ, czyli jednej z pierwszych realizowanych w Polsce inicjatyw streetworkerskich.

Planowany termin i godzina wyjazdu: 3 grudnia godz. 7:00
Planowany termin i godzina powrotu: 5 grudnia godz 18:00

Koszt udziału w wyjeździe wynosi 210 zł. (obejmuje transport oraz zakwaterowanie w hostelu w salach 6-7 osobowych. W miejscu zakwaterowania możliwe jest wykupienie śniadań i kolacji w cenie 14zł za posiłek - płatne we własnym zakresie. Ręczniki - za dopłatą w wysokości 5zł).

Osoby zainteresowane proszone są o rejestrację  na poniższej stronie w terminie do dnia 7 listopada włącznie:

Dane wskazane w formularzu, o które są proszone osoby biorące udział w rekrutacji są niezbędne do sporządzenia list wejść do placówek izolacyjnych.

Organizator po procesie rekrutacyjnym podejmie kontakt ze zrekrutowanymi osobami.