Relacja z Currency, Taxes and Other Institutes of Financial Law in the Year of the 100th Anniversary of the Founding of Czechoslovakia - Praga 20-21 września 2018 r.

Wschodniej - stowarzyszenia przy Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zorganizowały w Pradze w dniach 20-21 września 2018 r. XVII Międzynarodową Konferencję Naukowa nt. Currency, Taxes and Other Institutes of Financial Law in the Year of the 100th Anniversary of the Founding of Czechoslovakia pod auspicjami Narodowego Banku Czeskiego i Ministra Finansów Republiki Czeskiej.