Konferencja nt. Polska w systemie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - Białystok, 20 listopada 2018r.

Katedra Prawa Międzynarodowego Publicznego Wydziału Prawa UwB i Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Białymstoku mają zaszczyt zaprosić na konferencję z okazji 25-lecia przystąpienia Polski do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka pt. „Polska w systemie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka”.

Konferencja odbędzie się w dniu 20 listopada 2018 r. o godz. 14.15 w Auli Wydziału Prawa UwB (s. 104). Gościem honorowym konferencji będzie Pan Jan Sobczak - Pełnomocnik Ministra Spraw Zagranicznych do spraw postępowań przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka.

Wydarzenie to skierowane jest przede wszystkim do studentów i doktorantów, ale również innych osób zainteresowanych tematyką konferencji. Istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o uczestnictwie w konferencji na podstawie listy uczestników, która zostanie udostępniona do podpisu podczas konferencji.
Artykuł promujący wydarzenie na stronie internetowej RODM:

Zapraszamy!