Wydział Prawa - Uniwersytet w Białymstoku
 
AktualnościKonferencjeRelacjeKonkursy
Ankiety USOSweb - słodkie upominki dla szczęśliwców!

Drodzy Studenci,
 
Wydział Prawa UwB ceni Wasze uwagi i sugestie dotyczące jakości kształcenia, formy prowadzenia zajęć, pracy nauczycieli akademickich oraz dziekanatów czy infrastruktury Wydziału. W związku z tym, w trosce o dalsze podnoszenie jakości kształcenia na Wydziale Prawa, zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o wypełnienie „Ankiet oceny zajęć dydaktycznych” i „Ankiety ewaluacyjnej” zamieszczonych w systemie USOSweb. 
 
W tym roku przewidzieliśmy słodkie upominki, są to czekoladki firmy Karmello, robione specjalnie na zamówienie dla naszego Wydziału. 
Co zrobić, by je otrzymać? Należy wypełnić wszystkie ankiety w systemie USOSweb, a następnie przesłać w wiadomości zrzut ekranu (może być tylko fragment, ale ze stosownymi informacjami) wskazujący na stuprocentowe wypełnienie ankiet oraz imię i nazwisko na adres promocja.wydzialu.prawa@uwb.edu.pl. W wiadomości proszę wskazać temat „ankieta USOSweb”.
 
Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy piętnastu szczęśliwców, którzy będą mogli odebrać słodki podarunek w p. 107 – dział promocji Wydziału Prawa. Czas nadsyłania zgłoszeń upływa 25 stycznia 2019 r.
 
Powodzenia!
 
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009 Uniwersytet w Białymstoku