I miejsce studentów Wydziału Prawa na III Międzynarodowej Olimpiadzie z Prawa Międzynarodowego Publicznego

Studenci Wydziału Prawa zajęli pierwsze miejsce na III Międzynarodowej Olimpiadzie
z Prawa Międzynarodowego Publicznego
W dniach 24 – 25 kwietnia 2013 r. na Uniwersytecie Janka Kupały w Grodnie odbyła się III Międzynarodowa Olimpiada z Prawa Międzynarodowego Publicznego. Nasz Wydział reprezentowali: Konrad Wnorowski, Mateusz Olchanowski oraz Michał Rudy. Opiekunem grupy był dr Jarosław Matwiejuk. Reprezentacja Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zajęła I miejsce w klasyfikacji grupowej.
W klasyfikacji indywidualnej 3 miejsce zajął Konrad Wnorowski student IV roku prawa na Wydziale Prawa UwB.
Olimpiada składała się z dwóch części. W pierwszej drużyny prezentowały swoje prezentacje na temat prawej ochrony zasobów wodnych na świecie i regulacji prawnych dotyczących tego tematu. W drugiej części uczestnicy pisali test z prawa traktatów. Całość była prowadzona w języku angielskim.
Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy dalszych sukcesów.