Wydział Prawa - Uniwersytet w Białymstoku
 
Struktura i pracownicy Strona główna / Struktura i pracownicy / Katedry, zakłady, ośrodki / Katedra Prawa Administracyjnego / Zakład Postępowania Administracyjnego

Zakład Postępowania Administracyjnego

Pok.: 302
Tel.: (+48 85) 745-71-54
Fax.: (+48 85) 740-60-89








 

Kierownik Zakładu

Prof. zw. dr hab. Dariusz Kijowski


Specjalność naukowa:

  • prawo administracyjne
  • postępowanie administracyjne
  • sądownictwo administracyjne

Dyżur: Kliknij, aby zobaczyć aktualny dyżur ...
Email: kijowski@uwb.edu.pl


Pracownicy:

 


Dr hab. Andrzej Panasiuk, prof. UwB

Dyżur:Kliknij, aby zobaczyć aktualny dyżur ...

E-mail:a.panasiuk@uwb.edu.pl

 


Dr hab. Joanna Radwanowicz-Wanczewska
Adiunkt

Specjalność naukowa:

  • postępowanie egzekucyjne w administracji
  • prawo administracyjne

Dyżur: Kliknij, aby zobaczyć aktualny dyżur ...

Email: j.radwanowicz@uwb.edu.pl

 


Dr Agnieszka Daniluk

Adiunkt

Specjalność naukowa:

  • prawo administracyjne

Dyżur:  urlop

Email: adaniluk@uwb.edu.pl

 

Dr Dominik Kościuk

Adiunkt

Specjalność naukowa:

  • postępowanie administracyjne
  • prawo administracyjne
  • e-administracja

Dyżur: Kliknij, aby zobaczyć aktualny dyżur ...

Email: d.kosciuk@uwb.edu.pl

 

 

Dr Piotr Pietrasz

Adiunkt

Specjalność naukowa:

  • postępowanie podatkowe i administracyjne
  • sądownictwo administracyjne

Dyżur: Kliknij, aby zobaczyć aktualny dyżur ...

Email: p.pietrasz@uwb.edu.pl

 

Dr Mirosław Wincenciak
Adiunkt


Specjalność naukowa

  • samorząd terytorialny

Dyżur: Kliknij, aby zobaczyć aktualny dyżur ...

Email: m.wincenciak@uwb.edu.pl

  

Dr Justyna E. Kulikowska - Kulesza

Asystent

Specjalność naukowa:

  • postępowanie administracyjne
  • prawo administracyjne

  • nauka o administracji

Dyżur: Kliknij, aby zobaczyć aktualny dyżur ...

Email: j.kulikowska@uwb.edu.pl

 

 

Mgr Łukasz Kierznowski

Asystent

 

Specjalność naukowa:

  • prawo i postępowanie administracyjne
  • prawo nauki i szkolnictwa wyższego

 

Dyżur: Kliknij, aby zobaczyć aktualny dyżur ...

Email: lukasz.kierznowski@uwb.edu.pl

 



Doktoranci:

 
Perkowski Mateusz
Krutul Jowita
Gopaniuk Kamil
Kierznowski Łukasz
Rybak Agnieszka
Czapliński Marcin

 

 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009 Uniwersytet w Białymstoku