Organizacje studenckie i koła naukowe Strona główna / Organizacje studenckie i koła naukowe / Koła naukowe / Koło Naukowe INNOWACJA

Koło Naukowe INNOWACJA zajmuje się działalnością badawczą i popularyzatorską w zakresie nowości w klasycznych dyscyplinach prawnych, nowych dyscyplin prawnych, stosunków międzynarodowych, umiędzynarodowienia krajowego (wewnętrznego) obrotu prawnego, bezpieczeństwa i praw człowieka, prawnych i ekonomicznych aspektów zarządzania funduszami europejskimi, a także doskonaleniem warsztatu naukowego, dydaktycznego i retorycznego jego członków. Koło aktywnie wspiera i włącza się w różnorodną działalność Uniwersytetu w Białymstoku i jego struktur, a w szczególności Wydziału Prawa i Zakładu Prawa Międzynarodowego Publicznego. Koło Naukowe INNOWACJA kontynuuje działalność Koła Prawa Zarządzania Funduszami Europejskimi.

Adres email Koła: innowacja@onet.com.pl

Adres do korespondencji: