Organizacje studenckie i koła naukowe Strona główna / Organizacje studenckie i koła naukowe / Koła naukowe / Koło Naukowe INNOWACJA / Plan działań koła

Plan działań Koła Zarządzania Funduszami Europejskimi:

1. III edycja konkursu Projektuj kreatywnie – działaj pozytywnie.

2. Szkolenia skierowane do członków Koła Prawa Zarządzania Funduszami Europejskimi, dotyczące podstaw wiedzy o funduszach europejskich oraz pisania wniosków projektowych, przeprowadzane przez specjalistów, zajmujących się tą tematyką.

3. Szkolenia otwarte – również dla osób spoza Wydziału Prawa, zainteresowanych tematyką funduszy europejskich.

4. Zorganizowanie konferencji na temat funduszy europejskich podczas Dni Wydziału Prawa

(lub/oraz)

5. Zorganizowanie konkursu dla studentów na temat wiedzy o funduszach europejskich w ramach Dni Wydziału Prawa.

6. Nawiązywanie współpracy z kołami naukowymi, zajmującymi się podobną tematyką, działającymi na innych uczelniach – podejmowanie wspólnych inicjatyw, organizowanie szkoleń, konkursów.

7. Wycieczka do Urzędu Marszałkowskiego – poznanie departamentów związanych z funduszami unijnymi.