Organizacje studenckie i koła naukowe Strona główna / Organizacje studenckie i koła naukowe / Organizacje studenckie / Akademicki Klub Turystyczno-Krajoznawczy

Akademicki Klub Turystyczno - Krajobrazowy

Jesteśmy organizacją działającą przy Uniwersytecie w Białymstoku. Klub tworzą pasjonaci turystyki, którzy działają prężnie i są otwarci na nowe wyzwania. Naszym głównym celem jest poznawanie i odkrywanie ciekawych, często niedocenianych zakątków turystycznych naszego kraju. Jest wiele interesujących miejsc i zabytków, które chcielibyśmy poznać i zobaczyć. Poprzez swoje działania chcemy, także wśród studentów uniwersytetu, pobudzać aktywność turystyczną, krzewić kulturę i tradycję naszego regionu.

Aktualnie współpracujemy z wieloma aktywnymi organizacjami m.in. Regionalnym Oddziałem PTTK, Fundacją Uniwersytetu w Białymstoku czy Kołem Naukowym Socjologów. Mamy głowę pełną pomysłów, czasem jedynie rąk do pracy nie starcza, więc jeśli jesteś osobą ciekawą otaczającego świata i tak jak my, lubisz oddawać się wędrówkom, to właśnie na Ciebie czekamy. Zapraszamy. Zostań członkiem AKTK.

Strona Klubu

Prezes: