Studia niestacjonarne

Zasady organizacji wydarzeń na Wydziale Prawa UwB

Koła naukowe i organizcje studenckie powinny do koordynatora ds. organizacji studenckich i kół naukowych:

1. złożyć wypełnione i podpisane zgłoszenienie imprezy (plik "Zgłoszenie konferencji naukowej organizowanej na UwB") nie później niż na tydzień przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia (konferencji, sympozjum, wykładu itp.); warto dokonywać zgłoszeń wszystkich organizowanych przedsięwzięć (nawet tych bez kosztów),
  2. do zgłoszenia dołączyć podanie skierowane do Dziekana Wydziału Prawa z prośbą o wyrażenie zgody na wydatkowanie kwoty potrzebnej do organizacji planowanego przedsięwzięcia i wskazaniem na jakie cele kwota ta zostanie przeznaczona; na podaniu powinna widnieć akceptacja i podpis opiekuna naukowego koła lub organizacji,
    –
    nie można rozliczyć faktury za zakup materiałów i usług, na które nie uzyskano wcześniejszej zgody Dziekana, za zakup materiałów biurowych, papierniczych,
    – druk plakatów (w sprawie druku materiałów promocyjnych należy zgłosić się do mgr Joanny Teresy Romanowskiej),
  3. po zorgniizowanym wydarzeniu w ciągu tygodnia złożyć formularz rozliczenia budżetu konferencji organizowanej na UwB (plik "Rozlicznei budżetu konferncji organizowanej na UwB").

Wszystkie sprawy związane z działalnością kół naukowych i organizacji studenckich prowadzi koordynaror mgr Adriana Głażewska.

Zarządzenie 7 Rektora Uniwersytetu w Białymstoku z dnia 24 lutego 2015 r. w sprawie zasad organizacji i rozliczania konferencji naukowych i edukacyjnych w Uniwersytecie w Białymstoku.

Koła naukowe i organizcje studenckie powinny do działu promocji Wydziału Prawa UwB:

1. dokonać zgłoszenia wydarzenia celem zamieszczenia informacji o imprezie na stronie internetowej, portalach społecznościowych, rezerwacji gadżetów Wydziału Prawa;
    rezerwacja sali odbywa się u mgr Anny Dubrownik lub mgr Anny Cechy,
    –
    formularz należy przesłać do działu promocji,
  2. po zorganizowanym wydarzeniu w ciągu tygodnia od jego zakończenia przesłać do działu promocji sprawozdanie z imprezy (plik "Formularz publikacji informacji na stronie internetowej Wydziału Prawa UwB").

Dział promocji Wydziału Prawa UwB - mgr Joanna Teresa Romanowska (promocja.wydzialu.prawa@uwb.edu.pl).

Zasady publikowania informacji na stronie internetowej i portalach społecznościowych Wydziału Prawa UwB
(np. aktualności, relacji, ogłoszeń - niebęących infomacjami zawartymi w formularzu
związanym ze zgłaszaniem wydarzenia, podanym w zasadach powyżej)

Koła naukowe i organizcje studenckie celem zamieszczenia informacji na stronie internetowej Wydziału Prawa UwB i portalach społecznościowych powinny:

1. wypełnić formularz publikacji informacji (plik "Formularz publikacji informacji na stronie internetowej Wydziału Prawa UwB") i przesłać go do działu promocji.

Dział promocji Wydziału Prawa UwB - mgr Joanna Teresa Romanowska (promocja.wydzialu.prawa@uwb.edu.pl).