Dziekanat ds. studiów niestacjonarnych
poniedziałek 11:00 - 15:00
wtorek 9:00 - 13:00
środa 11:00 - 15:00
czwartek nieczynny
piątek 9:00 - 13:00
sobota zjazdowa 9:00 - 12:00
niedziela zjazdowa 9:00 - 12:00

  

W dniu 17 czerwca 2022 roku Dziekanat będzie nieczynny.

 

Kierownik
imię i nazwisko e-mail  telefon fax
mgr Bernadetta Sikora wp-dz@uwb.edu.pl (+48 85) 745 71 51 (+48 85) 745 60 89

 

Pracownicy
zakres obowiązków imię i nazwisko  telefon e-mail pokój
 Administracja 
I i II stopień
mgr Agnieszka Lisowska  (+48 85) 745 71 50 lisowska@uwb.edu.pl 205
Prawo i podatki w biznesie
I stopień
 mgr Emilia Szycko (+48 85) 745 72 05 e.szycko@uwb.edu.pl 209

Bezpieczeństwo i prawo
I i II stopień

mgr Dorota Boczkowska (+48 85) 745 71 70 d.boczkowska@uwb.edu.pl 205
Kryminologia
I stopień
mgr Beata Maksimczuk (+48 85) 745 71 48 b.maksimczuk@uwb.edu.pl 207
Prawo i
Kryminologia II stopień
 mgr Anna
Niesterczuk-Iwaniuk
(+48 85) 745 71 52 niesterczuk@uwb.edu.pl 207
 Doradztwo podatkowe i administracja skarbowa
II stopień
 mgr Emilia Szycko (+48 85) 745 72 05 e.szycko@uwb.edu.pl 209
Stypendia 

mgr Magdalena Krysiuk

mgr Adrianna Ciborowska-Gudewicz

(+48 85) 745 71 99

(+48 85) 745 71 90

m.krysiuk@uwb.edu.pl

a.ciborowska@uwb.edu.pl

210
Praktyki studenckie 

mgr Magdalena Krysiuk

mgr Adrianna Ciborowska-Gudewicz

(+48 85) 745 71 99

(+48 85) 745 71 90

m.krysiuk@uwb.edu.pl

a.ciborowska@uwb.edu.pl

210
Opłaty za studia mgr Adrianna Ciborowska-Gudewicz (+48 85) 745 71 90 a.ciborowska@uwb.edu.pl 210
Rozkłady zajęć  mgr Anna Cecha (+48 85) 745 71 85 a.cecha@uwb.edu.pl 300