Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. “IV Forum Młodych Badaczy Prawa Handlowego”

02.04.2024
Data: 23 - 24.05.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Zarząd Koła Naukowego Prawa Handlowego UwB serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. “IV Forum Młodych Badaczy Prawa Handlowego”, która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2024 r.

Wydarzenie zostanie zorganizowane w formie hybrydowej.

Istnieje możliwość wzięcia udziału stacjonarnie na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku lub zdalnie za pośrednictwem platformy MS Teams.

Udział w wydarzeniu możliwy jest w formie czynnej (z wygłoszeniem referatu) lub biernej, jako słuchacz i odbiorca przygotowanych przez uczestników wystąpień.

Nabór abstraktów trwa do dnia 28 kwietnia 2024 r.

Po więcej szczegółów zapraszamy do opisu wydarzenia dostępnego w linku: https://fb.me/e/4kEAwqdsQ.

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.