O pracy prokuratora z Panią Prokurator Małgorzatą Karecką

O pracy prokuratora z Panią Prokurator Małgorzatą Karecką
Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Data: 26.03.2024
Miejsce wydarzenia: Microsoft Teams

Koło Naukowe Prawa Karnego i Kryminologii działające przy Katedrze Prawa Karnego i Kryminologii Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zaprasza na spotkanie z Panią Prokurator Małgorzatą Karecką.

Pani Małgorzata Karecka jest prokuratorem pracującym w Prokuraturze Rejonowej w Białymstoku. Prelegentka ma imponującą wiedzę oraz dorobek zawodowy, którymi podzieli się na spotkaniu.

Spotkanie będzie poświęcone pracy prokuratora od strony teoretycznej i praktycznej. Pani Małgorzata Karecka opowie jaką drogę należy przejść, aby wykonywać ten zawód oraz obowiązki z nim związane. Spotkanie będzie wzbogacone ciekawymi opowieściami ze spraw prowadzonych przez prelegentkę. Nie zabraknie także miejsca na dyskusję ze studentami.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu:
data: 26 marca 2024 r.
godz.: 18:00
miejsce: Microsoft Teams
Link do spotkania: będzie zamieszczony w dniu spotkania na stronie https://www.facebook.com/events/426601539816512/?ref=newsfeed.

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.