Prelekcja pt. „Dyskryminacja ze względu na płeć”

Prelekcja pt. „Dyskryminacja ze względu na płeć”
Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Data: 12.04.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Koło Naukowe Praw Kobiet zapraszama na kolejną inicjatywę, która odbędzie się 12 kwietnia 2024 r. o godzinie 17.00 na Wydziale Prawa w sali 315.

Prelekcję pt. „Dyskryminacja ze względu na płeć”, poprowadzi Pan Krzysztof Kumor. Spotkanie będzie miało charakter praktyczny, ale będzie cechowało się również walorami poznawczymi i edukacyjnymi.

Krzysztof Kumor, wrażliwy aktywista praw człowieka, jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim i Aarhus Universitet w Danii oraz stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, które ukończył żeby móc pomagać ludziom oraz lepiej rozumieć świat.

W Polskim Towarzystwie Prawa Antydyskryminacyjnego koordynuje projekty prawnicze (m.in.„Wsparcie dla kobiet doświadczających molestowania seksualnego”). Wcześniej pracował jako sekretarz komisji sejmowych w polskim parlamencie. W latach 2019-2020 związany był z Fundacją Court Watch Polska, w której koordynował projekty, prowadził szkolenia, zajmował się badaniami oraz kierował ogólnopolską siecią wolontariuszy i wolontariuszek.

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.