Przedstawiciele Syracuse University College of Law gośćmi na Wydziale Prawa

Przedstawiciele Syracuse University College of Law gośćmi na Wydziale Prawa

W dniach 18-19 marca 2024 r. gośćmi na Wydziale Prawa byli przedstawiciele Syracuse University College of Law: Craig Boise - Dziekan oraz Andrew Horsfall- Prodziekan ds. Programów Międzynarodowych.

Syracuse University College of Law to uczelnia, z którą współpraca naszego Wydziału rozwija się znakomicie już od 2017 roku w obszarach wymiany studentów i kadry oraz wspólnych działań naukowych i dydaktycznych.

Dotychczasowe doświadczenia to same sukcesy, a wizyta dodatkowo umocniła międzywydziałowe relacje i przyniosła nowe pomysły na partnerskie projekty.

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.