Uczniowie klasy patronackiej Wydziału Prawa z III LO z wizytą w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego

uczniowie III LO w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego

Uczniowie klasy patronackiej Wydziału Prawa UwB IIa w dniu 11 kwietnia 2024 mieli wyjątkową okazję odwiedzić Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Wizyta pozwoliła im na bezpośrednie poznanie zadań i działalności województwa. Licealiści spotkali się także z Marszałkiem Arturem Kosickim, co stanowiło wyjątkową okazję do dyskusji i pogłębiania swojej wiedzy. Dzięki tej inicjatywie uczniowie mogli lepiej zrozumieć rolę i funkcje lokalnych władz oraz doświadczyć rzeczywistości pracy urzędnika na żywo. Wizyta w Urzędzie Marszałkowskim była nie tylko edukacyjnym wydarzeniem, ale przede wszystkim inspirującym doświadczeniem dla klasy patronackiej.

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.